SYNOVATIE

Op 29 juni was de 2e Synovatie kennissessie brandveiligheid 2017 bij Warmtebouw te Utrecht.

De VRU (VeiligheidsRegioUtrecht) legde uit wat de kern van het werk van de Veiligheidsregio is.

Hij ging ver terug in de tijd voor wat betreft de Wetten Brandveiligheid en waarom gaat het dan toch fout.

Van Dijnsen lichtte de ‘slimme melder’-techniek en branddoordoormelding op basis van het Vebon-protocol toe.

Vrijborg  toonde hoe men de exploitant van een bijzonder object met grote brandtechnische onvolkomenheden op een efficiënte en effectieve wijze begeleide naar ‘een brandveilig gebouw’.

Multibel presenteerde hun innovatieve manier van alarmeren.

Marsh Risk Consulting belichte de benadering van brandveiligheid vanuit de Verzekeraar toe en de relatie tussen brandveiligheid, continuïteit van de organisatie en risicobeheersingsmaatregelen.

Mark Advocaten ging wat dieper in op de juridische aspecten van brandveiligheid.

Tot slot vertelde Warmtebouw  wat de meerwaarde van sprinklers is (o.a. het voorkomen van een faillissement), als die vanuit de wetgever niet worden geëist.

De sprekers waren:

Geert Jan Rijsterborgh Medewerker Toezicht en Handhaving
Veiligheids Regio Utrecht(VRU)
g.rijsterborgh@vru.nl
Arjan Rijpers  Instructeur brandbeveiling
Van Dijnsen Beveiligingen bv
arjanrijpers@vandijnsen.nl
Olivier Nieland Senior Accountmanager
Multibel BV
olivier@multibel.nl   
Tony Koster Directeur
Vrijborg
t.koster@vrijborg.nl
Reinier Ensink Mark Advocaten ensink@markadvocaten.nl
Nanda de Wilde Mark Advocaten dewilde@markadvocaten.nl
Hans Sevenstern Senior Consultant Property Risk Consulting
Marsh Risk Consulting
hans.sevenstern@marsh.com
Hans Korsten Business Unit Manager Sprinklertechniek
Warmtebouw Utrecht BV
korsten@warmtebouw.nl

De presentaties van het SYNOVATIE-event kunt u downloaden. Klik op onderstaande knoppen voor de gewenste presentaties.